ДОБРА ДЕЛА ДОБРИХ ЉУДИ

Његово Преосвештенство Епископ западно – амерички господин Максим, један од најученијих архијереја данашњице, уручио је вредну донацију нашој болници. Наиме, донација вредна преко 200.000,00 динара намењена је Одеску за хемодијализу и Одсеку за хематологију. Један део донације је уплаћен на донаторски рачун наше болнице, а други део, који се односи на донацију апарата за наведене Одсеке, предат је начелници Службе за унутрашње болести др Татјани Ерић – Бра

С Е Ћ А Њ Е

Аница Милосављевић, девојачко Лазовић, је рођена 20. септембра 1965. године у Краљеву. Основно и средње образовање је стекла у Краљеву, а Вишу медицинску школу је завршила у Београду 1988. године. Крајем 1989. године запослила се у тадашњем Медицинском центру  др Љубинко Ђорђевић, на месту медицинске сестре у Служби кућног лечења са поливалентном патронажом. Најпре је била распоређена на радне задатке патронажне сестре у ОЈ Дом здравља, задужене за Богуто...